Cities: Skylines – Green Cities na PS4 za darmo do pobrania

W ramach PS Plus maj 2020 możemy dostać za darmo Cities: Skylines, a żeby było lepiej, deweloperzy rozdają teraz wszystkim graczom dodatek Green Cities.

Jedną z darmowych gier w Plusie tego miesiąca jest należąca do gatunku city builderów strategia ekonomiczna Cities: Skylines. Kto zatem nie kupił gry wcześniej, może się w nią zaopatrzyć za free. A jeśli spodobała się Wam rozgrywka, możecie zgarnąć również dodatek Green Cities, który jest właśnie rozdawany w PlayStation Store. Z akcji może skorzystać oczywiście każdy gracz, niezależnie od tego, czy posiada w bibliotece podstawkę, czy też dopiero zamierza ją nabyć.

Opis dodatku Cities: Skylines – Green Cities

Green Cities daje graczom nowe możliwości budowania zielonych miast. Rozszerzenie dodaje 350 nowych obiektów, oferując ogromny wybór nowych opcji wizualnych wraz z przyjaznymi dla środowiska budynkami, sklepami ekologicznymi, pojazdami elektrycznymi i nowymi usługami zaprojektowanymi tak, aby zanieczyszczenie stało się wyblakłym pojęciem z przeszłości. Gracze mogą tworzyć bardziej zróżnicowane miasta i wybierać w pełni ekologiczną opcję rozwoju w miarę wzrostu liczby ludności.

  • Od szczegółu do ogółu: Nowe przyjazne dla środowiska budynki, nowe budynki wyspecjalizowane, nowe alternatywne budynki usługowe, nowe budynki unikalne, samochody elektryczne, nowe parki.
  • Każdy jest wyjątkowy: Nowe specjalistyczne opcje dla wszystkich stref miejskich plus wielopoziomowe specjalizacje po raz pierwszy w Cities: Skylines.
  • Jaki mamy scenariusz: 3 nowe scenariusze, 4 nowe przepisy i nowy monument, który sprawi, że Twoi znajomi zzielenieją z zazdrości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: