Jessie Mei Li w serialu Cień i kość

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Cień i kość – nowe nazwiska w obsadzie popularnego serialu od Netflixa

Cień i kość po 1. sezonie cieszy się na Netflix dużą popularnością. Niedawno ogłoszono, kto dołączy do obsady w kolejnej odsłonie serialu.

Nie są to jeszcze potwierdzone informacje, lecz prawdopodobnie to właśnie ci aktorzy pojawią się na ekranach w przyszłym sezonie. Wśród nich znajdują się: Anna Leong Brophy (Kod warty milion dolarów), Patrick Gibson (The OA, Tolkien), Jack Wolfe. a także Lewis Tan (Deadpool 2, Mortal Kombat).

Cień i kość to produkcja od Netflixa oparta na bestsellerowej trylogii Leigh Bardugo pod tym samym tytułem. Serial opowiada o Alinie Starkov (Jessie Mei Li), żołnierce elitarnej armii. Bohaterka pewnego dnia odkrywa, że ma nadnaturalne umiejętności i może ich użyć w walce o własny kraj. To nie jest jednak takie łatwe zadanie; świat zmaga się z kolejnymi zagrożeniami, jeszcze poważniejszymi niż trwająca już wojna.

Produkcja 2. sezonu serialu już trwa, nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy pojawi się on na platformie Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%