Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Chińczyk zapłacił 100 tysięcy dolarów za skórkę w CS:GO

Pewien chiński kolekcjoner nabył rzadką skórkę broni StatTrak M4A4 w Counter-Strike: Global Offensive za 100 tysięcy dolarów. Jeśli chodzi o kwotę zapłaconą za przedmiot kosmetyczny w CS:GO, jest to zdecydowanie rekord.

Użytkownik Twittera o pseudonimie ohnePixel, który sam siebie opisuje jako „CS:GO Economist”, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na rynku chińskim doszło niedawno do osobliwej transakcji.

Tamtejszy kolekcjoner nabył unikalnego skina Howl do M4A4 w wersji ze StatTrak za 100 tysięcy dolarów. Skórka jest tyle warta ze względu na to, że widnieje na niej… naklejka iBUYPOWER Katowice 2014. Takie przedmioty są w grze niezwykle rzadkie. StatTrak M4A4 Howl bez naklejki kosztuje „zaledwie” 5180 dolarów (co jest i tak całkiem niezłą ceną za niewielką połać tekstur).

100 tysięcy dolarów za kosmetyk w CS:GO to rekord – najwyższą do tej pory zapłaconą ceną było 61 tysięcy za skina Souvenir AWP Dragon Lore.

Co ciekawe, ohnePixel poinformował również, że kolekcjoner już ustalił kwotę, za jaką mógłby ewentualnie odsprzedać skórkę innemu fanowi CS-a. Za growy przedmiot Chińczyk życzy sobie… 130 tysięcy dolarów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się