Cheaterzy z Call of Duty Modern Warfare i Warzone będą grali tylko ze sobą

Infinity Ward kontynuuje walkę z oszustami w sieciowym trybie Call of Duty Modern Warfare oraz w darmowym Warzone. Jednym z pomysłów jest to, by wszyscy cheaterzy grali tylko ze sobą i z nikim więcej.

Wspólne lobby tylko dla cheaterów zostanie wprowadzone w tym tygodniu – co powiecie na taki pomysł deweloperów ze studia Infinity Ward? Twórcy chcą w ten sposób walczyć z oszustwami w sieciowym trybie Call of Duty Modern Warfare oraz w darmowym Warzone i wychodzą z założenia, że skoro ktoś nie może powstrzymać się od oszukiwania w grach, to niech bawi się z podobnymi sobie w osobnej piaskownicy.

Choć pomysł interesujący, nie każdemu przypadł do gustu. System ma bowiem wrzucać do cheater’skiego lobby nie tylko tych, którym udowodniono oszustwa, lecz również tych, którzy są o nie podejrzani. Z pewnością nie dołączymy do takiego grona po jednym zgłoszeniu, lecz jeśli będzie ich kilka? Niektórzy gracze obawiają się, że do jednego wora z oszustami powędrują wybitnie dobrzy gracze, którzy nie oszukują. No cóż, ciężko stwierdzić w tej chwili, czy rzeczywiście tak się stanie. Zobaczymy, jak nowość zadziała w praktyce.

To jednak nie jedyny nowy sposób na oszustwa w Modern Warfare oraz Warzone. Deweloper zapowiada, że w tym tygodniu pojawią się również inne zmiany:

  • Jeśli zgłosiłeś oszusta, otrzymasz odpowiedni komunikat, kiedy zostanie on zbanowany;
  • Kolejne aktualizacje systemu przeciwko cheaterom;
  • Więcej zasobów zostanie przeznaczonych na walkę z cheaterami;
  • (W planach) Funkcja zgłaszania oszustów na ekranach widza oraz Killcamie.
Call of Duty Modern Warfare i Warzone

 

Dajcie znać, jak oceniacie działania Infinity Ward odnośnie walki z oszustami!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: