Chce zniszczyć jubileuszowy egzemplarz PS4. Przed kamerami i za kasę

Charles Tiongson właśnie wrzucił na Kickstartera pomysł na bardzo nietypowy filmik.

Zapewne pamiętacie, że Sony kilka tygodni temu wypuściło specjalną wersję PlayStation 4, która pojawiła się z okazji 20. urodzin konsoli. Jubileuszowy egzemplarz jest w kolorze szarym, czyli takim samym jak pierwsze PlayStation. Wydanych zostało tylko kilka tysięcy egzemplarzy, które można było kupić w wybranych sklepach lub wygrać w konkursach organizowanych przez Sony.

Jednym z posiadaczy takiej konsoli jest mieszkaniec Las Vegas Charles Tiongson. Postanowił on zniszczyć swój sprzęt przed kamerami. Żeby zrealizować niecodzienny plan, zorganizował zbiórkę na Kickstarterze. Aby całość została uwieczniona na filmie, potrzebuje ponad 20 tysięcy dolarów. Dlaczego tyle? To najwyższa kwota, jaką zapłacił pewien fan za limitowaną edycję PlayStation 4 na aukcji w serwisie eBay.


Charles Tiongson dla wpłacających przygotował nagrody. Inwestując w film 5 dolarów będziemy pewni, że nasze imię – ewentualnie identyfikator PlayStation ID – zostanie umieszczone w napisach końcowych filmiku. Za wpłacenie 50 dolarów Tiongson oferuje mały kawałek zniszczonego PS4. Za 100 dolarów otrzymamy z kolei większy kawałek konsoli. Za 400 dolarów można dostać zniszczoną kamerkę do PlayStation, a za 500 dolarów pada.

Niestety do tej pory zainteresowanie jego projektem na Kickstarterze nie jest zbyt duże. Uzbierane ma póki co jedynie 120 dolarów. Do końca wsparcia projektu pozostały jednak prawie dwa miesiące, więc może akurat uda mu się zrealizować cel.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet