Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

CD Projekt RED zaprasza na pokaz Cyberpunk 2077

Polski deweloper podaje datę kolejnej prezentacji Cyberpunk 2077. Choć nie sprecyzowano, co dokładnie zobaczymy, termin pokazu sugeruje duży gameplay.

Studio CD Projekt RED wrzuciło na Twittera post informujący o wydarzeniu Night City Wire związanym oczywiście z Cyberpunk 2077. W tweecie – oprócz poniższej grafiki z datą 11 czerwca – napisano jedynie „GET READY”, dodając do tego emotkę telewizora. Co szykuje deweloper?

Cyberpunk 2077 – czekamy na gameplay!

Emotka TV sugeruje livestream, a data 11 czerwca podpowiada nam, że zobaczymy obszerny gameplay, który prawdopodobnie miał zostać wyemitowany podczas anulowanych czerwcowych targów E3. Zamiast pokazu w Los Angeles, Polacy są zmuszeni zorganizować transmisję online.

Studio CD Projekt RED dawno nie uraczyło nas gameplay’em z CP 2077, a jak wynika z informacji dewelopera, gra jest na ostatniej prostej. Wątpliwe, by na takim etapie robić livestream z „pogaduszkami”, osobiście liczę na porządny kawał rozgrywki.

Data premiery Cyberpunk 2077 została ustalona na 16 września tego roku i jak pisaliśmy, tytuł będzie zawierał sporo treści dla dorosłych. Niedawno mogliśmy spojrzeć na ocenę 18+, którą przyznała grze brazylijska organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową. Dowiedzieliśmy się wówczas, że w polskiej produkcji znajdą się: okaleczenie, intensywne relacje seksualne, samobójstwa, prostytucja, nagość, wykorzystywanie seksualne i wiele więcej. Będzie również okrucieństwo jako „realistyczne sceny przemocy, dokonywanej w sadystyczny sposób, która powoduje intensywny ból fizyczny”. To właśnie ten punkt, a nie prostytutki czy sceny rozbierane i narkotyki, zaważył o przyznaniu tytułowi znaczka 18+.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się