Catherine Classic także na PC

Przerażające sny, miłość i zagadki z piekła rodem.

SEGA informuje, że kultowy tytuł Catherine Classic jest od teraz dostępny cyfrowo na PC w cenie 85,99 zł, w serwisie Steam. Catherine Classic pozwoli pecetowym graczom odkryć koszmary i piękno związane z miłością, w grze pełnej trudnych decyzji i wyzwań, która została w pełni zoptymalizowana pod pecety. Z okazji premiery przygotowano zupełnie nowy zwiastun.

Catherine Classic opowiada pełną zwrotów akcji historię o miłości, zdradzie i trudach związku. Główny bohater ma przed sobą trudny wybór: małżeństwo ze swoją długoletnią partnerką Katherine albo przeprowadzka do niesamowitej dziewczyny, obok której się obudził — nazwanej Catherine. Fabuła gry może potoczyć się na wiele sposobów: a podjęcie złej decyzji może grozić nawet śmiercią. Nocą, desperacja Vincenta nabiera kształtu pod postacią ciężkich koszmarów, w których bohater musi przebrnąć długą drogę i pokonać wiele przeciwności losu, aby przeżyć.

Catherine Classic pozwoli pecetowcom zapoznać się z tym połączeniem gry przygodowej i logicznej, jednocześnie ciesząc się takimi usprawnieniami jak rozdzielczość 4K, nieograniczona ilość klatek na sekundę, możliwość edycji i przypisania klawiszy klawiatury i myszki, oraz opcjonalne dialogi w języku japońskim.

Gracze otrzymają także możliwość rozgrywki solo, w trybie lokalnej kooperacji i w trybie versus, w którym stawią czoła wyzwaniom wspinaczki na koszmarną wieżę. Dodatkowo wersja PC zawiera także trochę niespodzianek: zestaw tapet na smartfony i komputery, zestaw awatarów i próbki ścieżki dźwiękowej. Aby je zgarnąć, wystarczy kupić grę w pierwszych dwóch tygodniach od jej premiery.

Źródło: SEGA

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: