Castle Manager pożar

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Polskie studio zapowiada symulator zarządcy zamku. Zobaczcie trailer

FrogVille Games i wydawca Play2Chill prezentują grę Castle Manager, w której będziemy sprawować kontrolę nad średniowiecznym zamkiem. Zapowiedzi towarzyszy trailer.

W produkcji od polskiego FrogVille Games wcielimy się w postać managera zamku, którego zadaniem będzie dbanie o budynek i zarządzanie społecznością. Będziemy rozbudowywać włości, naprawiać uszkodzone elementy i gasić pożary. Mamy również zadbać o podstawowe potrzeby poddanych króla i od czasu do czasu bronić ich przed wrogiem.

Co ciekawe, to nie koniec – czekają nas też inne obowiązki. W grze będziemy m.in. pełnić funkcję negocjatora i wypracowywać ugody pomiędzy naszym a innymi królestwami. Stawimy również czoła katastrofom naturalnym oraz plagom i epidemiom.

Akcję tytułu będziemy obserwowali z boku, co widać na poniższym trailerze.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu Castle Manager. Tytuł ma kartę na Steamie, gdzie można dodawać go do listy życzeń. Na platformie widnieje informacja, że premiery gry można spodziewać się już „wkrótce”.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%