Warzone rozmiar gier

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty Warzone – dom Leatherface’a znaleziony w grze. Straszna ciekawostka

Gracze odnaleźli straszny easter egg w Call of Duty Warzone. Na mapie gry znajduje się pewne domostwo, w którym rezyduje ikona horroru.

Mało co cieszy w grze tak, jak znalezienie skrzętnie ukrytej ciekawostki. Easter eggi towarzyszą graczom właściwie od zawsze i spora część nowych produkcji kontynuuje tradycję chowania po kątach popkulturowych nawiązań.

Do CoD Warzone trafiło Halloweenowe wydarzenie, które wprowadza sporo nowości. Jedną z nich jest skórka Leatherface’a – ikony filmowych slasherów. Okazuje się, że morderca z Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną niebezpośrednio pojawia się w grze na jeszcze jeden sposób.

Graczom udało się dotrzeć do tajemniczej chałupki, której wnętrze wygląda co najmniej podejrzanie. Na stole leżą rozczłonkowane części ciała, po podłodze rozlewa się posoka, a na strychu rezyduje pewien wirtualny gość. Zobaczcie sami.

Hologram Leatherface’a i odgłosy piły to (na szczęście graczy) jedyne świadectwo obecności kultowego mordercy w grze. Jestem sobie jednak w stanie wyobrazić sytuację, kiedy gracz wyposażony w skórkę maszkary oczekuje na nieproszonych gości w ciemnym kącie domu

Takie ciekawostki to prawdziwa gratka dla fanów horroru, a wdanie się w strzelaninę przy akompaniamencie mechanicznego warkotu bez wątpienia zjeży włos na plecach nawet najodważniejszych miłośników wirtualnej rozrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się