Data premiery Call of Duty: Warzone 2 wyciekła do sieci. Battle royale vs. Ragnarok

Call of Duty: Warzone - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Listopad będzie miesiącem pełnych istotnych premier, w tym God of War Ragnarok. Wygląda na to, że do grona debiutujących wówczas produkcji dołączy Call of Duty: Warzone 2.

Udostępnione przez CharlieIntel dokumenty mające pochodzić z Activision wskazują, że nowe wcielenie battle royale od Activision zadebiutuje już 16 listopada. Niedawno oficjalnie zapowiedziano, że gra ukaże się w tym roku, choć nie ogłoszono wtedy konkretnej daty premiery.

Dokumenty wskazują też, że 8 grudnia wystartuje możliwość składania zamówień przedpremierowych na Diablo IV. Gra ma pojawić się również tego samego dnia na rozdaniu nagród The Game Awards 2022.

O tym, czy ujawniona data premiery jest prawdziwa, najpewniej przekonamy się w sierpniu, kiedy to odbędzie się wydarzenie Call of Duty: Next. Ujrzymy na nim świeże materiały z Modern Warfare II i nowego Warzone, a do tego możemy liczyć na tajemnicze niespodzianki. Być może jedną z nich jest właśnie ujawnienie premiery nadchodzącego battle royale.

Call of Duty: Warzone 2 trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. W przygotowaniu znajduje się również mobilne battle royale od Activision, ale nie wiadomo, czy będzie ono połączone z odsłoną przeznaczoną na PC i konsole.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie