Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Modern Warfare – szansa na darmowy egzemplarz z kodem CODMW2019PL

Uber Eats połączył siły z Call of Duty, aby dać polskim graczom i fanom Uber Eats przewagę, której nie będą chcieli przegapić – Double Experience Points (2XP) do długo wyczekiwanego Call of Duty: Modern Warfare.

Aby skorzystać z tego doładowania w grze, po prostu złóż zamówienie za pośrednictwem Uber Eats z kodem promocyjnym CODMW2019PL do 7 listopada, a na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz kod do wykorzystania w Call of Duty.

Fani otrzymają również ekscytujące nagrody według kolejności zgłoszeń, w tym: koszulki oraz bluzy z kapturem, Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition oraz cyfrowe kopie gry.

Przedstawiciel Uber Eats komentuje: Jako wyłączny partner marki Call of Duty: Modern Warfare, Uber Eats z przyjemnością nagradza fanów bardzo pożądanymi kodami 2XP. Bez względu na to, czy gracze mają ochotę na hamburgera przed meczem, czy burrito w połowie bitwy to Uber Eats jest aplikacją do zamawiania jedzenia na każdą okazję i dostarcza zamówienie do domu w mniej niż 30 minut.

Aby zarejestrować swój kod 2XP, wejdź na tę stronę. Wymagana akceptacja regulaminu oraz warunków promocji.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się