Call of Duty: Modern Warfare II może otrzymać olbrzymi dodatek. Zastępstwo dla kolejnej części

Call of Duty: Modern Warfare II z płatnym DLC zamiast kolejnej gry?
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II najwyraźniej może otrzymać olbrzymi dodatek DLC pełen zawartości. Jest to zastępstwo dla kolejnej odsłony.

Już jakiś czas temu redakcja Bloomberg donosiła o tym, że seria Call of Duty pomija 2023 rok. Activision później tłumaczyło, że… w sumie to nie wiadomo co. Przyznano, iż możemy spodziewać się „nowych doświadczeń” dla fanów cyklu, w tym dla debiutującego niebawem Warzone 2. Z drugiej jednak strony żadnych konkretów na temat kolejnej odsłony od Treyarch nie było.

Call of Duty: Modern Warfare II z płatnym DLC?

Niedawno pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. Znany insider Tom Henderson uważa, że Call of Duty może na stałe obrać 2-letni cykl wydawniczy, począwszy od kolejnej części. Oznaczałoby to, że potencjalna kolejna część Black Ops mogłaby ukazać się dopiero w 2024 roku, a po dwóch latach – nowa produkcja od Sledgehammer Games. Jak dla mnie to świetna wiadomość, ale czy Activision ma wystarczająco dużo pomysłów, aby utrzymać zainteresowanie wokół jednej części przez dwa lata? Chyba tak.

Otóż CharlieIntel na Twitterze, powołując się na raporty finansowe firmy, uważa, że w 2023 roku wyjdzie kolejna część cyklu. To jednak nadinterpretacja.

Z planami na przyszły rok, w tym najbardziej solidnymi operacjami Call of Duty na żywo do tej pory, kolejną pełną premierą premium w przebojowej serii rocznej oraz jeszcze bardziej angażującymi doświadczeniami free-to-play na różnych platformach.

– czytamy w raporcie Activision

O sprawie szybko wypowiedział się Jason Schreier, który jest praktycznie pewien, że nie chodzi tu o kolejną grę z serii. Jako „premierę premium” Activision uważa ponoć pełnoprawne olbrzymie DLC do CoD: Modern Warfare II z obfitą zawartością. Za płatny dodatek odpowiadać ma Sledgehammer Games. Ponoć całość ma mieć na tyle dużo nowości, że Activision określa ją właśnie mianem „pełnej premiery”.

Tutaj znajdziecie naszą recenzję najnowszego Call of Duty!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie