Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty Modern Warfare – data premiery i potwierdzenie tytułu w przecieku

Dzisiaj wieczorem nastąpi oficjalna prezentacja nowej odsłony Call of Duty, lecz tuż przed nią w sieci znalazła się data premiery oraz potwierdzenie podtytułu nadchodzącej części. Modern Warfare to już pewniak.

Studio Infinity Ward oraz Activision ujawnią tegoroczne Call of Duty dzisiaj (30 maja), o godzinie 19:00 czasu polskiego. Dostaliśmy już krótki teaser zapowiedzi, który podgrzewa atmosferę przed właściwą prezentacją. Tymczasem w sieci pojawiły się dwie bardzo ważne informacje dotyczące gry i możemy je uznać za wiarygodne, ponieważ pochodzą z oficjalnego kanału Call of Duty w serwisie YouTube.

Call of Duty Modern Warfare – premiera w październiku

Jeden z użytkowników forum Reddit – dzięki rozszerzeniu Video Preview do przeglądarki Chrome pozwalającej podglądać kadry filmików – wyciągnął z kanału Call of Duty na YouTube ciekawe wieści.

Najważniejsza z nich to potwierdzenie podtytułu nowej części strzelanki. Teraz możemy z całą pewnością stwierdzić, że dostaniemy Call of Duty Modern Warfare, które ma być miękkim rebootem serii.

Druga rzecz, to data premiery Call of Duty Modern Warfare. Zazwyczaj gry z serii debiutowały w listopadzie, a ostatnie Call of Duty: Black Ops IIII pojawiło się na rynku w październiku. Przeciek potwierdza, że tym razem Activision również celuje w październik. Niestety jakość filmiku po powiększeniu pozostawia wiele do życzenia i dokładnej daty nie widać, lecz biorąc pod uwagę fakt, że poprzednie części miały swoje premiery w piątki, stawiamy na to, że Call of Duty Modern Warfare pojawi się 18 lub 25 października.

October release date! plus a couple more images from the trailer! from r/mw4

Wieczorem, tuż po prezentacji, przedstawimy Wam wszystkie ujawnione informacje na temat gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%