Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty: Mobile – zmiany w 11 sezonie. Nowe eventy, bronie, mapy i więcej

Już wkrótce rozpocznie się nowy sezon Call of Duty: Mobile. Gra otrzyma przy okazji event rocznicowy i Halloweenowy, a także aktualizację zawartości.

Nie tylko Black Ops Cold War wniesie trochę świeżości do serii Call of Duty. Mobilna odsłona serii doczeka się ogromnych zmian i dwóch nowych wydarzeń.

Call of Duty: Mobile już za trzy dni będzie obchodziło swoje pierwsze urodziny. Nie obejdzie się bez celebracji i do gry trafi rocznicowe wydarzenie. Będzie ono zawierać nowe wyzwania i misje, a co za tym idzie – specjalne nagrody. Poza tym gracze CoD: Mobile mogą spodziewać się także eventu z okazji Halloween.

Dodatkowo w grze pojawi się nowa mapa – King – którą mogą znać gracze Modern Warfare. Będzie ona przeznaczona dla trybów Duel i Gunfight.

Najważniejszą nowością dla graczy oczekujących rywalizacji z innymi będzie rozpoczęcie siódmej serii rankingu. Warto wspomnieć, że przyniesie ona ze sobą nowe nagrody i zakończy się w grudniu.

Inne nowości, które pojawią się niedługo w Call of Duty: Mobile:

  • Tryby Cranked Mode i Pumpkin Confirmed
  • Aktualizacja nagród w Battle Pass Premium, w tym żołnierze, schematy i karty
  • Nowe nagrody w standardowej przepustce
  • Nowe bronie, perki, modyfikacje i aktualizacje map
  • Usprawnienia gry i interfejsu

Pełną listę zmian, nowinek i udoskonaleń znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się