Call of Duty: Mobile – twórcy świętują pierwsze urodziny gry

0 komentarzy

Rocznicowe wydarzenie do Call of Duty: Mobile przyniosło ze sobą spory powiew świeżości. Pojawiły się specjalne misje, nowy tryb i przepustka sezonowa.

Jedenasty sezon CoD: Mobile przyniósł ze sobą sporo nowości. Jedną z nich są oficjalne obchody pierwszych urodziny gry, które zostały przygotowane ze sporym rozmachem.

Na graczy mobilnej strzelanki czeka świeżutka przepustka Battle Pass, która dostępna będzie przez najbliższy miesiąc. Obfituje ona w nowe stroje, skórki do broni, boostery doświadczenia i wiele więcej. Ponadto w grze pojawiły się mapy Alcatraz i King.

Dodatkowo twórcy przygotowali coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Do dyspozycji graczy został oddany specjalny Klub, w którym chętni mogą brać udział w aktywnościach. Lokacja przypomina huby z chociażby Destiny 2.

Pozwala ona na rozgrywanie minigierek, za które otrzymamy specjalne punkty, które możemy wymienić na elementy kosmetyczne. Na ten moment dostępne są rzutki, automaty arcade i „gra w nóż”.

Co więcej, Klub obfituje w ciekawostki i za jego pośrednictwem możemy wykonać kilka specjalnych zadań, które zleci nam… bohater Black Ops Cold War – Russel Adler. Postać możemy dodatkowo odblokować w grze poprzez wzięcie udziału w becie Cold War.

Jest więc w czym wybierać i stali bywalcy mobilnego pola bitwy powinni być zadowoleni.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się