Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Activision serwuje strawnego kotleta? Porównanie najnowszego remastera PS4 vs PS3

W tym przypadku widać spore różnice.

Posiadacze PlayStation 4 mogą już sięgać po Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles, które zawiera osiem map Zombie z poprzednich gier Call of Duty tworzonych przez Treyarch.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak stare lokacje prezentują się w nowych szatach, odpalajcie poniższe porównania od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu 1. Jego materiały zestawiają dwie zremasterowane miejscówki uchwycone na PS4 Pro z tym, co mogliśmy zobaczyć na PlayStation 3.

Zapraszamy do oglądania i pamiętajcie, że Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles przywędruje również na PC oraz Xbox One, lecz nastąpi to dopiero 19 czerwca.

Walka z odświeżonymi zombiakami już na PlayStation 4

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles zawiera osiem najbardziej cenionych map Zombie z poprzednich gier Call of Duty tworzonych przez Treyarch. Pakiet jest od teraz dostępny na konsoli PlayStation 4. Przewidziana jest też wersja na PC oraz Xbox One, ale w późniejszym terminie.

Mapy zostały zremasterowane od podstaw, dzięki czemu przywracają do życia wiele klasycznych, elektryzujących opowieści o pochodzeniu Zombie – wszystko to z poprawioną grafiką, usprawnionym audio i nowymi formami rozgrywki, zaktualizowane do bieżącej generacji konsol.

Osiem map dostępnych w Zombies Chronicles to:

  • Z Call of Duty: World at War: Nacht der Untoten (opuszczony bunkier), Verruckt (sanatorium Wittenau) oraz Shi No Numa (bagno w środku dżungli)
  • Z Call of Duty: Black Ops: Kino Der Toten (kinoteatr pełen nieumarłych), Ascension (sowiecki kosmodrom), Shangri-la (świątynia w egzotycznej dżungli) oraz Moon (baza księżycowa)
  • Z Call of Duty: Black Ops II: Origins (Francja w trakcie I wojny światowej)

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles zabiera graczy w podróż od samego początku sagi, w pełnym HD. Klasyczne postacie, które gracze zdążyli poznać i pokochać, oraz historie które działają na wyobraźnię, to dokładne to, co zapewniło serii tak wielkie wsparcie fanów. Kolekcja dodaje intensywną, godną współczesnej generacji grafikę z usprawnionym oświetleniem, przerobionymi modelami postaci i środowiska, jak również zaktualizowanym interfejsem użytkownika i odświeżonym audio. Zombies Chronicles pozwala również korzystać z modyfikowanej broni, wliczając w to uzbrojenie dostępne w tej chwili w Black Ops III, które nie było obecne na oryginalnych mapach.

By uświetnić dzień premiery, Activision i Treyarch rozpoczęły wydarzenie „8 Dni Nieumarłych”, podczas którego grający w Black Ops III na wszystkich platformach oraz użytkownicy Black Ops III Zombies Chronicles na PS4 mogą zdobyć podwójne doświadczenie, brać udział w wyzwaniach społeczności oraz otrzymać mnóstwo darmowej zawartości, wliczając w to emblematy Zombie, malowania dla broni, nowe Gobble Gums oraz motyw dla systemu PS4.

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles jest cyfrową zawartością o sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej równowartość $29.99, a jej zakup daje dostęp do następujących elementów:

  • 20 fiolek Ciekłego Divinium
  • 2 całkowicie nowe, zaskakujące GobbleGums
  • Ekskluzywnego malowania Zombies Pack-A-Punch dla broni

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles jest rozszerzeniem zawartości Call of Duty: Black Ops III, które jest sprzedawane oddzielnie i jest wymagane do zagrania w niniejsze DLC.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się