Call Of Cthulhu na nowych mrocznych screenach

Call Of Cthulhu na nowych mrocznych screenach
Newsy PC PS4 XOne

Focus Home Interactive opublikowało kilka kolejnych screenów z Call Of Cthulhu, które powinno zadebiutować w przyszłym roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nowe obrazki pozwalają podejrzeć mroczne lokacje Darkwater Island, gdzie rozegra się akcja gry, oraz spojrzeć na jej nie zawsze pięknych mieszkańców, którzy powstaną w oparciu o technologię Unreal Engine 4.

Czym będzie Call of Cthulhu? Przypominamy, że grę określono jako detektywistyczne RPG z elementami skradanki, oferującą półotwarty świat. Wszystko zostanie utrzymane w klimatach psychologicznego horroru.

Gracze wcielą się w Edwarda Pierce’a, byłego weterana i prywatnego detektywa, a akcja zostanie przeniesiona do Bostonu w roku 1920. Pierce prowadzi tam dochodzenie w sprawie tragicznego i tajemniczego morderstwa Sary Hawkins i jej rodziny w Darkwater Island.

Naszym zadaniem będzie powstrzymanie bestii – Cthulhu – która według przepowiedni budzi się z wiecznego snu, gdy gwiazdy ułożą się w odpowiednim porządku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie