Świetne wieści dla fanów wyścigów. Szykujcie się na gorący remaster

0 komentarzy

Czekamy na oficjalne potwierdzenie!

Kolejne informacje zwiastują szybkie nadejście odświeżonej wersji wyścigów Burnout Paradise. Pierwsze wieści o remasterze dotarły do nas w grudniu zeszłego roku, kiedy to brazylijski serwis GamePress podał, że w jednym z tamtejszych sklepów pojawiła się oferta na zamówienia przedpremierowe dla gry Burnout Paradise Remastered przeznaczonej na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Według GamePress, gra miałaby się ukazać 1 marca przyszłego roku.

Teraz swoją cegiełkę do tej historii dokłada Renka_schedule, czyli persona, która publikuje sporo informacji na Twitterze z rynku japońskiego. Według jego informacji, Burnout Paradise HD Remaster (nie wiadomo, czy to ostateczny tytuł, czy tylko roboczy) zadebiutuje na PlayStation 4 w dniu 16 marca 2018 roku. Mowa o debiucie w kraju Kwitnącej Wiśnii, gdzie wyścigi mają kosztować 4104 jenów, czyli około 125 zł.

Premiery gier w styczniu. Polski krwawy shooter, polowanie na potwory, naziści i coś dla fanów bijatyk

Renka_schedule nie wspomina o premierze na Xbox One, lecz można się spodziewać, że skoro deweloperzy pochylą się nad odgrzaniem kotleta, to zapewne na obie konsole. Zapewne wyścigi wkrótce po premierze w Japonii pojawią się również w Europie i USA.

Czego się spodziewać? Skoro remaster, to rozdzielczości podciągniętej do 1080p oraz płynności na poziomie 60 klateczek. Do tego wszystkie wcześniej wydane dodatki. To oczywiście pakiet minimum i nie wiadomo, czy Burnout Paradise HD Remaster nie zaskoczy nas jakimiś głębszymi zmianami na lepsze.

Póki co, musimy czekać na potwierdzenie wszystkich rewelacji przez Electronic Arts.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się