Borderlands 3 z premierową aktualizacją na PS5 i XSX

0 komentarzy

Oddani gracze Borderlands 3 mogą się już cieszyć. Produkcja otrzyma aktualizację na nową generację konsol od razu po ich premierze.

O tym, że trzecie Borderlands trafi w odświeżonej formie na nadchodzącą generację konsol wiemy już od jakiegoś czasu. Wreszcie dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie gra zostanie udostępniona na PlayStation 5 i Xbox Series.

Borderlands 3 trafi na nowe konsole wraz z ich premierą. Będąc dokładnym, 10 listopada na XSX i 19 listopada na PS5. Aktualizacja jest w pełni darmowa dla posiadaczy gry na aktualną generację sprzętu.

Dodatkowo warto przypomnieć, jakie dokładnie zmiany wprowadzi next-genowa wersja B3. Będzie to oczywiście podbicie rozdzielczości do 4K przy jednoczesnym działaniu w 60 klatkach na sekundę. Skok jakości dotyczy zarówno trybu dla jednego gracza, jak i wieloosobowego.

To jednak nie wszystko. Gra pozwoli na przeniesienie wszystkich DLC i zapisanych stanów gry na nową generację. Jeśli jesteście w trakcie pierwszego przejścia produkcji lub planujecie kolejne, to nie musicie się martwić o swoje postacie.

Na tym oczywiście rozwój Borderlands 3 się nie kończy. Twórcy wciąż pracują nad nowymi aktualizacjami i dodatkami, więc zdecydowanie jest na co czekać. W grze jest aktualnie dostępne Hallowenowe wydarzenie, które odblokowuje nowe wyzwania i elementy dekoracyjne.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie jeszcze gry będą dostępne na premierę PS5, to możecie to sprawdzić w tym miejscu.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się