Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Borderlands 3 pojawi się na konsolach nowej generacji. Gra otrzyma szereg usprawnień i tryb lokalnej kooperacji

Borderlands 3 otrzyma darmową aktualizację na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz Series S. Produkcja będzie działać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, a dodatkowo otrzyma lokalny tryb co-op na podzielonym ekranie.

Trend przygotowywania aktualizacji gier na nową generację konsol trwa w najlepsze. Swoją konwersję na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Series S otrzyma także Borderlands 3, które wzbogacone zostanie o kilka nowości.

Gra zadziała w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę w trybie jednoosobowym na PlayStation 5 i Xbox Series X. Nie wiadomo jak sprawa będzie wyglądać w przypadku słabszego wariantu konsoli Microsoftu, jednak najpewniej będzie to rozdzielczość FullHD i 60 klatek na sekundę.

Dodatkowo Borderlands 3 na nowej generacji zyska możliwość rozgrywki w trybie lokalnej kooperacji dla maksymalnie czterech graczy na podzielonym ekranie, a wersja gry na PS4 i Xbox One otrzyma darmową aktualizację dodającą lokalny co-op dla dwójki osób.

Co ciekawe, gracze przenoszący się na nową konsolę będą mieli możliwość zaimportowania swoich zapisów z gry oraz zakupionych dodatków z wersji na aktualną generację. W 2021 pojawić się ma także aktualizacja pozwalająca na rozgrywkę pomiędzy platformami.

Gearbox pracuje także nad kolejnymi aktualizacjami treści do gry. Borderlands 3 otrzyma w najbliższym czasie nowe drzewko rozwoju i towarzysza dla klasy FL4K, a w trakcie produkcji znajdują się kolejne klasy postaci, umiejętności specjalne i wiele, wiele więcej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się