Serwery Bloodborne zostaną na chwilę wyłączone. Fani uważają, że to znak

Bloodborne. Fani znów liczą na wieści w sprawie kolejnej części
Newsy PS4 PS5

Też chciałbym remake, remaster lub kontynuację Bloodborne, ale to już trochę przesada. Fani dopatrują się znaków dosłownie wszędzie.

31 sierpnia 2022 roku (tak – jutro) serwery Bloodborne zostaną dosłownie na chwilkę wyłączone. From Software wykonało bardzo miły gest i poinformowało o tym graczy wcześniej. Ci jednak nie odebrali tej informacji zgodnie z zamiarem twórców. Nadzieje na zapowiedź czegoś odżyły.

Konserwacja ma trwać zaledwie chwilę i to właśnie ona jest powodem, dla których serca fanów znów się rozgrzały. Choć zarówno Bloodborne, jak i wiele innych tytułów regularnie przechodzi konserwację serwerów, dla wielu graczy to rzekomo wskazanie na zapowiedź „dwójki”, remastera, remake’u lub wersji PC. Dość powiedzieć, że lepiej niczego takiego nie doszukiwać się w całej sytuacji.

Czemu jednak tym razem fani ponownie zaczęli mieć nadzieję? Otóż 8 września Sony ma zorganizować kolejną konferencję, na którym być może poznamy więcej gier na PlayStation 5. Jaki to ma związek? Według mnie – żaden. Na Twitterze zagrzmiało i w jakiś sposób powiązano ze sobą te dwie, zupełnie oddzielne rzeczy.

Bloodborne to po dziś dzień najbardziej uwielbiana pozycja From Software. Jasne, Elden Ring jest wyjątkową pozycją, a seria Dark Souls tak naprawdę rozwinęła ideę soulslike. To jednak gotycka przygoda wyróżnia się na tle innych tytułów i mimo paru lat na karku, wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Kwestia wersji PC lub innej formy wskrzeszenia produkcji jest wielką niewiadomą, choć ostatnio pisaliśmy o bardzo nieciekawych wieściach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie