Bloodborne na PC? Zbierają głosy, nazywając From Software “zdrajcą”

Jedna z najlepszych gier na PS4 powinna ukazać się na innych platformach?

Bloodborne niewątpliwie należy do grona perełek wśród tytułów na PlayStation 4. Świadczą o tym pierwsze recenzje gry, których przegląd prezentowaliśmy wczoraj.


Tytuł od From Software pojawił się ekskluzywnie na nowej generacji od Sony i części graczy to odpowiada (po to kupują daną platformę), a inni są oczywiście niezadowoleni. Przypominamy, że podobnie było z tytułem Bayonetta 2, który zadebiutował jedynie na Wii U. Wówczas również pojawiły się głosy, że gra powinna zostać wydana na pozostałych sprzętach.

Nie wdając się jednak w dyskusję słuszności produkcji na wyłączność czy też jej braku, na świeczniku postawiono teraz Bloodborne. Wczoraj francuski oddział sklepu Amazon umieścił w swojej ofercie pecetową wersję gry (PrtSc na końcu wiadomości), co może być zwykła pomyłką, lecz równie dobrze przeciekiem, zwiastującym czasową wyłączność Sony na nową grę od From Software.

W serwisie change.org pojawiła się natomiast petycja do dewelopera, pod którą podpisują się gracze, żądni zagrania w Bloodborne na blaszakach. – Każdy powinien moc zagrać w waszą grę. To nie w porządku, że zostaliśmy opuszczeni. Zdradziliście nas po wydaniu ostatnich dwóch tytułów na PC – napisał inicjator akcji. Podpisało się pod nią już ponad 16 tysięcy osób. Jeśli znajdzie się jeszcze niespełna 9 tysięcy popierających, list zostanie wysłany do From Software. Oczywiście deweloper nie musi na takie prośby w ogóle reagować.

A jakie jest Wasze zdanie? Chcecie podpisać petycję? Zapraszamy tutaj.

Bloodborne-na-PC-petycja

Bloodborne na PC w serwisie Amazon
Bloodborne-na-PC-Amazon

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet