Demake Bloodborne na PC święci triumfy. Darmowa gra wielkim hitem

bloodborne na psx
PC

Spragnieni Bloodborne na PC gracze postanowili tłumnie rzucić się na… demake gry. Choć może nie jest tym samym, co oryginał, wciąż warto zainteresować się darmową produkcją.

Kto by pomyślał, że „gry z PSX” mogą być dziś aż tak popularne…

Bloodborne w wersji retro hitem

O genialnej pozycji od From Software w wersji retro od fanów pisaliśmy niedawno, gdy nastąpił dzień premiery. Dostępny za darmo tytuł nie zapowiadał się na aż tak wielki hit, jakim ostatecznie został. Zapewne twórczyni może zawdzięczać ten fakt opieszałości FS w wydaniu ich hitu w wersji na komputery osobiste.

I choć From Software nie kwapi się do za bardzo do konwersji (a przynajmniej nic o tym nie wiemy) i tak możemy zagrać w tę pozycję. Rzecz jasna – w wersji rodem z PSX, ale fani i tak zdają się doceniać ten pomysł.

Od momentu premiery darmową pozycję pobrano już ponad 100 tys. razy. Jakby ktoś pytał – tak, to naprawdę dużo, przynajmniej jak na dość niecodzienny zamysł artystyczny. Niestety, nie uświadczymy tutaj całej zawartości z oryginału, ale wciąż można zwiedzić pokaźną część Yharnam, pokonać paru bossów i mniejszych przeciwników. No i jest też zakończenie, co czyni ten demake pełnoprawną, ukończoną grą.

Jeżeli również zjedliście „nostalgronki” z South Parku i czujecie potrzebę cofnięcia się do ery gier z lat 90. – spieszymy z pomocą. W tym miejscu możecie znaleźć oficjalną stronę gry, z której pobierzecie instalator.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie