BlizzCon 2016 – mapka i harmonogram imprezy. Overwatch, World of Warcraft, Diablo III…

BlizzCon 2016 – mapka i harmonogram imprezy. Overwatch, World of Warcraft, Diablo III…
E-sport Newsy PC PS4 XOne

Fani gier Blizzarda powinni szykować się na 4 i 5 listopada.

Właśnie w tych dniach odbędzie się kolejna edycja imprezy BlizzCon i nawet, jeśli nie odwiedzimy jej osobiście, na pewno w sieci pojawi się sporo ciekawych informacji odnośnie gier wspomnianego dewelopera.

Blizzard przygotował mapkę i harmonogram BlizzCon 2016, zatem możemy dokładnie zapoznać się z ofertą nadchodzącej imprezy. Czekają na nas panele z udziałem twórców i mnóstwo innych atrakcji. Wśród nich na pewno nie zabraknie ogłoszenia na temat nadchodzącej zawartości do Diablo III, więc fani tego tytułu powinni uważnie śledzić wydarzenia z BlizzCon 2016.

BlizzCon 2016 to również turnieje e-sportowe, w tym finały mistrzostw świata StarCraft II WCS, mistrzostwa świata World of Warcraft Arena World Championship, mistrzostwa Hearthstone World Championship, mistrzostwa świata Heroes of the Storm Fall Championship oraz finały mistrzostw świata Overwatch World Cup.

To oczywiście nie jedyne atrakcje i ogłoszenia, jakich możemy spodziewać się po imprezie Blizzarda. Może zobaczymy nową postać do Overwatch? Czekamy i na pewno będziemy Was informować o wszystkich ciekawych nowościach, które zostaną zaprezentowane.

Poniżej znajdziecie mapę BlizzCon 2016 a jeśli chcecie spojrzeć na pełny harmonogram imprezy z rozpiską godzinową, znajdziecie go pod tymi linkami:

Harmonogram – piątek
Harmonogram – sobota

BlizzCon 2016
BlizzCon 2016
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie