Blizzard nie daje zapomnieć o Heroes of the Storm

0 komentarzy

W sieci ukazał się nowym film z rozgrywki, rozpoczęto również testy.

Techniczna alfa jest póki co weryfikowana w małym gronie, by zbadać jak technologia i infrastruktura będą działać na dużej liczbie typów połączeń i maszyn. Twórcy jednocześnie nie ukrywają, że minie sporo czasu, zanim uda się zakończyć pracę nad grą. Na chwilę obecną nie została nawet ustalona przybliżona data premiery, ale platformą docelową jest PC.

Heroes of the Storm to gra z gatunku MOBA, która będzie konkurować na rynku z takimi pozycjami jak League of Legends czy Defense of the Ancients 2. Produkcja będzie darmowa, przy jednoczesnym wykorzystaniu mikropłatności. Szata graficzna jest miła dla oka i przywodzi na myśl inne tytuły reprezentujące ten gatunek.

Akcja tytułu rozgrywać się będzie w świecie Nexus, gdzie spotkają się bohaterowie gier Starcraft, Diablo oraz Warcraft. Wśród dostępnych postaci pojawi się więc m.in. Tyrael, Arthas, Diablo czy Jim Raynor. Rzecz jasna każda z nich posiadać będzie unikatowe zdolności i charakteryzującą ją klasę. Pojedynki między dwiema drużynami mają trwać w przybliżeniu 20 minut.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się