Widziałeś tagi Biblii na Steam? Tak „szczere”, że wierzący mogą się nieźle wkurzyć

Biblia-na-Steam
Newsy PC

Gracze mogą przypisać tagi do każdej z gier na Steam. To, jakie dodali do Biblii, jest według nich szczere i prawdziwe. Jak na nie patrzę to myślę, że tej księgi w ogóle nie powinni tykać nieletni.

O premierze Biblii na Steam pisaliśmy dwa dni temu, lecz teraz moją uwagę zwróciła jedna rzecz, dlatego powracamy do tematu. Przeglądając forum Reddit natknąłem się na wpis, w którym gracze komentują tagi, jakie przypisano tej pozycji.

Biblia na Steam. Tylko dla dorosłych

Znalazłem na Reddicie poniższą fotkę i tak, rzeczywiście takie tagi są przypisane do Biblii. Popularne tagi dla tego produktu to:

  • Horror psychologiczny
  • Treści seksualne
  • Fantasy

Można by pomyśleć, że mamy zatem do czynienia z produktem co najmniej 16+, lecz cóż… tak gracze widzą Biblię. Platforma Valve pozwala użytkownikom przypisywać tagi do gier, by ułatwić innym poszukiwanie interesujących produktów.

Po prostu odwiedź swoje ulubione gry lub oprogramowanie w Sklepie Steam i oznacz je tagami, które według ciebie dobrze opisują tę pozycję. Często używane tagi staną się polecanymi kategoriami, które pomogą wszystkim użytkownikom odkrywać produkty, tworząc nową listę gatunków, motywów i atrybutów zapełnianą przez ciebie i resztę społeczności.

Steam

Na Reddicie gracze komentują tagi. Ktoś pisze, że nigdy by się nie spodziewał takiego poziomu szczerości. Inny gracz dodaje: Cieszę się, że to widzę. Książka nie powinna otrzymywać specjalnych przywilejów tylko dlatego, że ludzie w nią wierzą. Oczywiście pojawiły się też propozycje, jakie jeszcze tagi powinna dostać Biblia. Wśród nich znalazły się: morderstwo, prostytucja, kazirodztwo czy niewolnictwo. – W końcu Biblia została oficjalnie uznana za fantastykę, spełniło się jedno z moich marzeń – kończy dyskusję jeden z użytkowników Reddita.

Sądzicie, że niesprawiedliwie potraktowano Biblię, przypisując jej takie tagi? Co o tym sądzicie?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie