Wiemy, kiedy Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition wyjdzie na PS4 i PS5

Beyond Good & Evil 20th Anniversary
Newsy PS4 PS5

Wczoraj informowałem was o potencjalnej i rychłej premierze Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition, a dziś mamy dla was wreszcie konkretne informacje. Poznaliśmy datę premiery gry w wersji na PS4 i PS5. Co istotne, tytuł ukaże się również w wersji fizycznej, więc fani edycji pudełkowych mają powody do zadowolenia.

Premiera Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition na PS4 i PS5

Wielu graczy oczekiwało, że premiera Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition nastąpi już wczoraj — tak przynajmniej sugerowały pewne przecieki. Okazuje się jednak, że debiut gry na konsolach PlayStation nastąpi nieco później, choć w rzeczy samej niedługo. Kiedy gra ukaże się na rynku? Zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami, cyfrowa edycja na konsole Sony ukaże się na rynku już 25 czerwca 2024 roku. Gra zadebiutuje zatem w najbliższy wtorek.

To nie koniec dobrych wieści, bo gra ukaże się również w wersji pudełkowej. Fani edycji fizycznych będą jednak musieli trochę poczekać. Pudełko pojawi się na rynku 12 lipca. Od wtedy będzie można również zamawiać edycję kolekcjonerską gry.

Zobacz: Co nowego w świecie PS Plus? Jest sporo nowości!

Czy warto? Jasne, bo mowa o odświeżonej wersji kultowej produkcji. Remaster pozwoli nam na rozgrywkę w rozdzielczości 4K i przy stabilnych 60 klatkach na sekundę. Poza tym to w dalszym ciągu ta sama świetna gra ze wciągającą fabułą.

Źródło: psu.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie