“Beyond Good & Evil 2 z czasową ekskluzywnością dla Nintendo Switch. Konsola dostanie port Rayman Legends”

Sądzicie, że ten tytuł pomoże napędzić sprzedaż nowej konsoli od Big N?

Branżowa dziennikarka Laura Kate Dale pisze w serwisie Twitter, że Beyond Good & Evil 2 – nazwa kodowa Odyssey – będzie ekskluzywnym tytułem dla Nintendo Switch przez 12 miesięcy. W tym czasie tytuł ma być w sprzedaży w formie pudełkowej oraz cyfrowej. Dopiero po roku gra trafi – jedynie w cyfrowej dystrybucji – na konsole PlayStation 4 i Xbox One. W kolejnych wpisach dziennikarka dodała, że po roku tytuł trafi również na komputery PC.

Laura Kate Dale twierdzi, że teaser Beyond Good & Evil 2 jest już gotowy i zobaczymy go na samym końcu prezentacji, którą Nintendo zaplanowało na 12 stycznia. Ponadto podczas wydarzenia mamy usłyszeć zapowiedź portu Rayman Legends na Nintendo Switch, a sama gra ma wylądować na rynku w drugim kwartale (w domyśle – tego roku).

Wspomniana dziennikarka udowodniła już wielokrotnie, że jej informacje są wiarygodne. Liczymy zatem, że i tym razem Laura się nie myli. Czekamy na potwierdzenie tych rewelacji do 12 stycznia!

Beyond Good & Evil 2 potwierdzone

W październiku zeszłego roku Michel Ancel, twórca pierwszej odsłony Beyond Good & Evil, potwierdził za pośrednictwem jednego z serwisów społecznościowych, że pracuje nad drugą częścią gry. Już wcześniej na ten temat pojawiały się różne plotki, teraz jednak mamy potwierdzenie od samego twórcy.

Zagrożone gatunki – już są uratowane – gra jest w pre-produkcji. Wkrótce więcej informacji! – napisał Michel Ancel.

Przy okazji opublikował szkic nosorożca, który znany jest z pierwszego Beyond Good & Evil. Czy w takiej formie pojawi się w dwójce? Czekamy na więcej wieści.

michel-ancel
michel-ancel

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: