Bethesda Fallout - hełm z power armora

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Poza TES VI i Starfield, Bethesda pracuje nad jeszcze jedną, tajemniczą grą

Bethesda szykuje coś więcej poza Starfield i nowym The Elder Scrolls. Oferty pracy ujawniają trwającą produkcję nieogłoszonej gry. Firma szuka dewelopera na stanowisko Server Engineer.

O Bethesdzie można powiedzieć równie wiele złego, co dobrego. Firma przy okazji swoich poprzednich projektów nadszarpnęła zaufanie graczy, ale zapowiedź TES VI pozwoliła niektórym ochłonąć. Dodatkowo nadal czekamy na Starfield, które również budzi spore nadzieje.

Okazuje się jednak, że producent szykuje jeszcze jedną, nieogłoszoną grę. Wskazują na to oferty pracy w Bethesda Game Studios, a konkretnie w oddziale ulokowanym w Austin.

Firma poszukuje pracownika na stanowisko Server Engineer. Miałby on wesprzeć zespół w pracy nad nieogłoszonym projektem. W opisie stanowiska nie znajdziemy jednak żadnych konkretów odnośnie gatunku czy specyfiki tajemniczej gry.

Niemniej sam fakt, że tytuł powstaje w Austin daje nam pewne informacje. Przede wszystkim wiemy, że najpewniej będzie to gra multiplayer. Zespół z Teksasu pracował wcześniej nad Fallout 76 i możliwe, że nie jest częścią składu, który pracuje nad wspomnianym Starfield i The Elder Scrolls VI. Dodatkowo zespół z Austin może pełnić rolę wsparcia przy innych grach, na przykład nieogłoszonym MMO od ZeniMax Online.

Możliwości jest cała masa i póki co możemy tylko snuć teorie. Pewne jest, że Bethesda trzyma coś jeszcze w rękawie i musimy poczekać, aż zechce odkryć przed nami kolejne karty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się