Betatesy Titanfall niebawem startują

Zapisy będą możliwe z dnia 14 na 15 lutego.

Wczesna wersja gry umożliwi nam wypróbowanie  trybu deathmatch, który kryć będzie się pod nazwą Attrition. Pojawi się także Last Titan Standing, gdzie dysponując tyko jednym życiem, nie będziemy mogli skorzystać z respawnu. Hardpoint Domination polega na obronie i przejmowaniu bez przeciwnika, w celu zwiększenia licznika punktów.


Titanfall to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku, której premiera planowana jest na 13 marca 2014 roku, na platformach: PC, Xbox One oaz Xbox 360. Fabuła przeniesie do uniwersum targanego konfliktami, gdzie dwa zwaśnione obozy (korporacja i buntownicy), walczyć będą o dominację. Twórcy nie kryją inspiracji takimi filmami jak niezapomniany Łowca Androidów bądź Dystrykt 9. Wszyscy miłośnicy mechów, które odgrywają w grze kluczową rolę, nie powinni przegapić szansy wypróbowania tej produkcji.

Z okazji rozpoczynających się niebawem betatestów, udostępniono nowy trailer. Zachęcamy również do obejrzenia innego materiału video, dotyczącego procesu powstawania gry:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet