Oświetlenie wyraźnie kuleje na jednej z konsol. Porównanie bety nowego Star Wars [Aktualizacja]

Różnice od razu rzucają się w oczy.

[Aktualizacja]

Brak oświetlenia w wersji Xbox One S wydaje się być błędem bety u niektórych graczy. W komentarzach pod filmikiem możemy zobaczyć głosy użytkowników Xbox One S, u których oświetlenie wygląda dokładnie tak samo, jak w wersji na PlayStation 4 Pro.

[Oryginalna wiadomość]

Od wczoraj posiadacze zamówień przedpremierowych na Star Wars Battlefront II mogą brać udział w becie gry, podczas gry reszta graczy dołączy do zabawy 6 października o godzinie 10:00. Jeśli chcecie poznać wszystkie szczegóły testów, zapraszamy do naszej wcześniejszej wiadomości.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 miał okazję sprawdzić betę strzelaniny zarówno na sprzęcie Sony, jak i Microsoftu. Poniżej zobaczycie konfrontację grafiki, gdzie ujęcia z rozgrywki złapano na PS4 Pro oraz Xbox One S.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

W przypadku amerykańskiej platformy od razu widać słabszej jakości oświetlenie we wnętrzach budynku i nie trzeba lupy, by dopatrzyć się różnic. Autor porównania powiedział nam, że początkowo sądził, że to PlayStation 4 Pro daje takiego kopa grze, lecz po uruchomieniu bety na zwykłym PS4 również zobaczył o wiele lepsze oświetlenie niż na Xbox One S. Widać zatem, że sprzęt Microsoftu wypada pod tym względem gorzej. Sami zerknijcie:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.