Beta Elite Dangerous: Horizons właśnie ruszyła na PC

Frontier Developments rozpoczął dzisiaj beta-testy wersji PC gry Elite Dangerous: Horizons.

Elite Dangerous: Horizons jest serią dużych rozszerzeń do wielokrotnie nagradzanego tytułu Elite Dangerous, rozpoczynającą się dzisiaj Planetary Landings, czyli dodatkiem dającym możliwość lądowania na oddanych w skali 1:1 planetach. W ciągu 2016 roku w Elite Dangerous: Horizons pojawią się kolejne znaczące dodatki, wzbogacające rozgrywkę o nowe aktywności i sposoby grania.

Wraz ze startem bety Planetary Landings, gracze otrzymają możliwość eksploracji szczegółowo odtworzonych planet i księżyców kompletnej Drogi Mlecznej. Każdy z tych światów o rzeczywistych rozmiarach, oferuje niesamowite widoki i nowe możliwości rozgrywki dla graczy odkrywających cenne surowce, zdobywających doświadczenie w walkach na śmierć i życie, robiących naloty na bazy, badających miejsca katastrof oraz współpracujących z innymi graczami, zarówno na powierzchni planet, jak i w przestworzach.


Gracze Elite: Dangerous mogą od dzisiaj podróżować zarówno w przestrzeni kosmicznej, jak i szybować nad powierzchnią gór, nurkować w kaniony lub poruszać się po powierzchni planet w nowym pojeździe kołowym Scarab SRV, zarówno z przyjaciółmi jak i samemu, a to wszystko bez dodatkowych ekranów ładowania lub przerw w rozgrywce. Planetary Landings jest zupełnie nowym sposobem na granie w Elite Dangerous, a jest to tylko pierwszy z wielu etapów rozszerzenia Horizons.

Beta Elite Dangerous: Horizons na PC jest dostępna na FrontierStore.net za 67,99 euro, dając dostęp przedpremierowy do wszystkich dodatków, które pojawią się w Elite Dangerous: Horizons w tym sezonie.

Oficjalna premiera Elite Dangerous: Horizons na PC będzie miała miejsce wkrótce, a zamówienie przedpremierowe można składać na FrontierStore.net, gdzie tytuł ten jest dostępny za 49,99 euro, dając dostęp do całego sezonu dodatków.

Obecni gracze Elite Dangerous, którzy złożą zamówienie przedpremierowe wersji bądź edycji standardowej, otrzymają 14 euro rabatu oraz ekskluzywny statek kosmiczny Cobra Mk IV.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet