Będzie nowy Elite Controller do Xboksa One?

Xbox One Elite Controller
Newsy XOne

Wymienne triggery i kilka innych udogodnień.

Jest szansa na to, że Microsoft przygotowuje nową wersję Elite Controllera dla Xboksa One, który będzie zawierał między innymi wymienne triggery. Patent związany z kontrolerem wpłynął już wiele miesięcy temu w amerykańskim urzędzie, więc gotowy projekt powinien się wkrótce pojawić.

W patencie czytamy, że kontroler ma wymienne triggery, które mogą mieć różne rozmiary, materiał wykończeniowy, wagę a także pozycję. Dzięki temu sprzęt zyska jeszcze więcej możliwości konfiguracji, z czego z pewnością będą zadowoleni hardcore’owi gracze.

Popyt na Xbox One Elite Controller „niedoceniony” przez Microsoft

Chris Capossela z Microsoftu, który zarządza działem marketingu twierdzi, że zainteresowanie Xbox One Elite Controller jest naprawdę spore. Amerykański koncern nie docenił tego sprzętu. Dziś zakup jego jest praktycznie niemożliwy.

To produkt, którego totalnie nie doceniliśmy. Gdybym mógł zbudować 10 razy więcej takich urządzeń, to bym zbudował. Podczas E3 dostałem wiele pozytywnych opinii, choć może cena była nieco za wysoka. Wielkie sklepy takie jak Best Buy, GameStop, AT&T potwierdzają, że mogliśmy stworzyć więcej tych kontrolerów – podkreśla Capossela.

Jak widać, gracze potrzebowali takiego sprzętu. Wy byście kupili za około 500-600 złotych taki profesjonalny pad?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie