Będzie nowe RPG od twórców Remeber Me?

0 komentarzy

Takie wnioski można wysnuć z jednego źródła.

Studio Dontnod Entertainment pracuje właśnie nad nową produkcją. Tak przynajmniej można wnioskować po zapoznaniu się z ofertą pracy w wymienionej firmie, którą opublikował serwis Emploi.afjv.com. Otóż Dontnod Entertainment poszukuje projektanta, który ma bogate doświadczenie w tworzeniu gier i zna się na Unreal Engine. Oczywiście wcale nie musi być tak, że nowa gra oparta będzie właśnie na tym silniku, ale jest to całkiem prawdopodobne.

Ponadto twórcy zaznaczają, że poszukiwana osoba powinna mieć doświadczenie w grach RPG, a zajmować się będzie w nowym projekcie przede wszystkim mechaniką rozgrywki.

Dla przypomnienia dodamy, że Dontnod Entertainment to ludzie odpowiedzialni za Remember Me, czyli grę akcji, która ukazała się rok temu w czerwcu na PC, PS3 oraz Xboksa 360. Mimo całkiem niezłych ocen, niestety nie przyniosła Dontnod Entertainment ogromnych zysków.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się