Będzie nowa gra ze świata Diablo. Blizzard szuka ludzi do pracy

Producent przygotował nową ofertę pracy, z której jasno wynika nad czym pracuje.

Podczas Gamescomu Blizzard zapowiedział kolejny dodatek do World of Warcraft. Tego akurat się spodziewaliśmy. Teraz jednak przyszła kolejna informacja. Otóż na stronie Blizzarda pojawiło się ogłoszenie o pracę.

Można z niego wywnioskować, że twórcy pracują nad nową grą ze świata Diablo. Dlaczego? Otóż osoba na nowym stanowisku dyrektora artystycznego powinna znać uniwersum Diablo. Ponadto pod podpisem stanowiska i tytułem oferty jest napis DIABLO, co jasno wskazuje na konkretny projekt.


Nie wiemy jednak, czy chodzi o Diablo 4 (niektóre z mediów właśnie idą w tę stronę), czy też o dodatek do Diablo 3. Już wcześniej Blizzard zapowiadał, że do Diablo 3 ukażą się przynajmniej dwa dodatki, póki co premierę miał tylko jeden. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby równocześnie tworzyć dodatek do trójki i już powoli zacząć prace nad Diablo 4. Zresztą nie od dziś wiadomo, że Blizzard nie tworzy tasiemców, więc jeśli teraz zaczną przymierzać się do czwartej odsłony Diablo, pewnie i tak skończą ją za kilka lat.

Link do oferty znajdziecie tutaj.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

22 Shares
Share22
+1
Tweet