Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Będzie nowa gra ze świata Diablo. Blizzard szuka ludzi do pracy

Producent przygotował nową ofertę pracy, z której jasno wynika nad czym pracuje.

Podczas Gamescomu Blizzard zapowiedział kolejny dodatek do World of Warcraft. Tego akurat się spodziewaliśmy. Teraz jednak przyszła kolejna informacja. Otóż na stronie Blizzarda pojawiło się ogłoszenie o pracę.

Można z niego wywnioskować, że twórcy pracują nad nową grą ze świata Diablo. Dlaczego? Otóż osoba na nowym stanowisku dyrektora artystycznego powinna znać uniwersum Diablo. Ponadto pod podpisem stanowiska i tytułem oferty jest napis DIABLO, co jasno wskazuje na konkretny projekt.

Nie wiemy jednak, czy chodzi o Diablo 4 (niektóre z mediów właśnie idą w tę stronę), czy też o dodatek do Diablo 3. Już wcześniej Blizzard zapowiadał, że do Diablo 3 ukażą się przynajmniej dwa dodatki, póki co premierę miał tylko jeden. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby równocześnie tworzyć dodatek do trójki i już powoli zacząć prace nad Diablo 4. Zresztą nie od dziś wiadomo, że Blizzard nie tworzy tasiemców, więc jeśli teraz zaczną przymierzać się do czwartej odsłony Diablo, pewnie i tak skończą ją za kilka lat.

Link do oferty znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się