Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Bayonetta 3 żyje i ma się doskonale. Platinum Games uspokaja graczy

Od dawna nie otrzymaliśmy żadnych nowych informacji o Bayonetta 3, co martwi niektórych graczy. Twórcy postanowili uspokoić swoich fanów.

Seria Bayonetta to jedna z tych dziwnych gier, które na pierwszy rzut oka mogą odrzucać zachodniego odbiorcę, ale okazują się naprawdę świetnymi produkcjami. Można śmiało rzec, że tytułowa wiedźma to bardzo kompetentna konkurentka dla Devil May Cry i wydane dotychczas dwie odsłony cyklu sprzedały się bardzo dobrze.

Trzecia część serii została zapowiedziana już cztery lata temu i do tej pory Platinum Games nie raczyło graczy żadnymi ciekawszymi informacjami. W końcu taki stan rzeczy uległ zmianie, a Hideki Kamiya, deweloper z Platinum, postanowił uspokoić graczy.

Kamiya zapewnia, że produkcja gry toczy się zgodnie z planem i całość przebiega bez problemów czy komplikacji.

Po pierwsze, wiele osób martwi się Bayonettą 3 biorąc pod uwagę fakt, że od zapowiedzi nie opublikowaliśmy nowych informacji, ale weryfikacja nowych systemów idzie świetnie i produkcja gry prosperuje bardzo dobrze, więc oczekujcie (na grę – przyp. red. ) ze spokojem ducha.

– komentuje Hideki Kamiya dla Famitsu

Platinum Games mają teraz ręce pełne roboty i nic dziwnego, że stworzenie Bayonetta 3 pochłania nieco więcej czasu. Nadal nie znamy przewidywanej daty premiery B3, ale spokojnie można spekulować, że nadejdzie ona w ciągu dwóch lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się