Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Bayonetta 3 anulowana? „Wyrzućcie obawy przez okno”

PlatinumGames każe nam długo czekać na nową odsłonę gry z ponętną czarnowłosą wiedźmą. Żeby chociaż pojawiały się jakieś regularne wieści w sprawie produkcji, ale nie… deweloper milczy. Bayonetta 3 anulowana? Takie pytanie to norma na Twitterze dewelopera.

Na szczęście Bayonetta 3 ma się dobrze i nie powinniśmy się martwić, że coś złego dzieje się wokół tego tytułu. Twierdzi tak Hideki Kamiya z PlatinumGames, który w jednym z niedawnych wywiadów (dzięki Dualshockers) kazał nam wyrzucić wszystkie wątpliwości przez okno:

Jestem na Twitterze, więc codziennie widzę wiele komentarzy. Cieszę się, że gracze nadal czekają na nasz tytuł, ale chciałbym się odnieść do jednego trendu, który widzę, mianowicie tego, że niektórzy zaczynają pytać, czy gra została anulowana. Chcę, żebyście wzięli wszelkie obawy, które macie i natychmiast wyrzucili je przez okno, ponieważ wciąż ciężko pracujemy nad grą i nie została to w żaden sposób anulowana. Czekajcie na to!

Zatem wszystko gra, więc… gdzie ta gra? Tytuł został zapowiedziany pod koniec 2017 roku i wciąż czekamy na jakieś konkrety. Bayonetta 3 zmierza na konsolę Nintendo Switch i będzie to ekskluzywna gra dla tej platformy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się