Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

DICE przeprasza za ostatnie zmiany w Battlefield 5 i zapowiada kolejną aktualizację

Kilka dni temu gracze bawiący się przy Battlefield 5 dostali zmiany, o które nie prosili i które przyjęli z dużą niechęcią.

DICE wpadło niedawno na pomysł, by zmienić wartości TKK (ang. Time To Kill) w Battlefield 5. Plan wprowadzono w życie i od kilku dni trudniej jest zabić przeciwnika. Jak wyliczał deweloper, średnio musimy wpakować we wroga o jeden pocisk więcej niż w dniu premiery gry. Po co to wszystko? By ułatwić przetrwanie nowicjuszom, dopiero rozpoczynającym harce na froncie. Ci ponoć często się frustrowali szybkim zgonem i nie powracali do rozgrywki. Zmienione wartości TKK są więc wyciągnięciem ręki w ich stronę.

Nie spodobało się to niestety osobom, które już od dawna grają w Battlefield 5. Według weteranów, Time To Kill był dobrze wyważony i zmiany są zbędne, a wręcz szkodliwe. Deweloper odpowiada na głosy niezadowolonych.

Premiery gier nowego tygodnia. 5 gier, które powinniście sprawdzić

DICE nie zamierza wycofywać się ze zmian. Obiecuje jednak, że pracuje już nad kolejną aktualizacją gry, która wprowadzi nowe playlisty ze starymi wartościami TKK. Mają się one pojawić jeszcze w tym tygodniu. Każdy gracz będzie mógł zatem zdecydować, czy chce grać z pierwotnymi wartościami Time To Kill, czy też ze zmienionymi, ułatwiającymi przetrwanie.

Kolejna duża aktualizacja Battlefield 5 została zapowiedziana na początek 2019 roku, lecz jeszcze nie wiemy, jakie poprawki szykują deweloperzy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%