Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5 – nie chcesz polskiego dubbingu? EA ma dla Ciebie świetne wieści

Polski dubbing w Battlefield 5 nie dla Was? Wolicie oryginalne głosy? Wydawca tłumaczy, jak to będzie z językami w nowej odsłonie strzelaniny.

Pod koniec października mogliśmy już obejrzeć materiał zza kulis prezentujący fragmenty sesji nagraniowej z polskim dubbingiem do Battlefield 5 (filmik przypominamy poniżej). Część społeczności woli jednak oryginalne głosy i EA wychodzi im naprzeciw.

Premiery gier nowego tygodnia. 6 produkcji wartych uwagi

W komunikacie wydawcy czytamy: gra Battlefield 5 zostanie wydana w Polsce w polskiej i angielskiej wersji językowej na wszystkie platformy. Gracze, którzy wolą grać z oryginalną ścieżką dźwiękową będą mogli swobodnie zmienić język gry na angielski.

Elektronicy zaznaczają również, że w Historiach Wojennych – trybie dla pojedynczego gracza, niezależnie od wybranego języka – w grze głosy postaci pozostaną oryginalne. Przykładowo niemieccy żołnierze będą zawsze mówić po niemiecku a członkowie norweskiego ruchu oporu – po norwesku. Oczywiście napisy zostaną przetłumaczone. Ma to jeszcze bardziej zwiększyć immersję w odbiorze przedstawionych historii.

Światowa premiera Battlefield 5 na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One już 20 listopada. Subskrybenci Origin Access Premier, a także EA Access i Origin Access, będą mogli zagrać w Battlefield V już od 9 listopada.

EA zorganizowało również konkurs dla społeczności graczy, w którym główną nagrodą był udział w dedykowanej sesji i nagranie kilkunastu fraz, które następnie zostaną wykorzystane w trybie sieciowym. Jak poradzili sobie laureaci konkursu możecie zobaczyć poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%