Piłkarki z FIFA walczą o piłkę, robot "Szarik" biegnie przed siebie na polu bitwy (Battlefield 2042) i kobieta ma ubrane PS VR na głowie w różowym świetle

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – więcej piłkarek w FIFA 22, przeciek PS VR 2 oraz wstępne wymagania Battlefield 2024

Nareszcie poznaliśmy wymagania systemowe gry Battlefield 2042. Okazuje się, że wcale nie będzie potrzeba high-endowego komputera za wiele tysięcy złotych. Sprawdźcie, czy Wasz PC uciągnie kolejną odsłonę BF-a.

Miłym zaskoczeniem jest, że deweloperzy FIFA 22 rozwijają cały czas pomysł pojawienia się zawodniczek w następnych trybach. Taka nowość na pewno spodoba się wielu graczom. Kontynuacja piłkarskiego cyklu zapowiada się jeszcze lepiej.

Dziś poznaliśmy też niepotwierdzoną specyfikację PS VR 2. Jeśli się okaże prawdą (a nie wydaje się być nieprawdopodobna), to śmiało można mówić o małej rewolucji w technologii wirtualnej rzeczywistości. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przeoczyliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się