Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Battle royale wyląduje nawet w klasycznym Doom 2 z 1994 roku!

Leciwy już Doom 2 doczeka się niezłej aktualizacji.

Tryb battle royale to z pewnością jedna z najgorętszych rzeczy w świecie gier ostatnich lat. Nic dziwnego, że producenci próbują go wdrożyć do niemal każdej gry. Tym samym modder o pseudonimie Bambamalicious postanowił użyć go także w klasycznej wersji gry Doom 2 z 1994 roku.

Serwery testowe już są gotowe do testowania, więc gracze mogą sami sprawdzić, jak prezentuje się mod. Nie wiadomo jednak ostatecznie, ilu graczy może brać udział w jednoczesnej zabawie. Wygrywa natomiast ten, który zostanie na arenie jako ostatni. Po drodze gracze mogą zbierać różnego rodzaju bronie i usprawnienia.

Mod bazuje na podstawowej mapie do Doom 2 z pierwszego epizodu produkcji. Moder wciąż jednak stara się usprawnić swój pomysł, więc w przyszłości spodziewamy się dodatkowych aktualizacji, które między innymi poprawią błędy.

Zerknijcie poniżej na materiał wideo z testów i dajcie koniecznie znać, co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%