Komisarz Gordon i Batman w nadchodzącym filmie

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Tak prezentuje się Pingwin z nadchodzącego Batmana. Colin Farrell nie do poznania

Nowe zdjęcia z filmu Batman pozwalają nam rzucić okiem na złoczyńców. Szczególne wrażenie robi Colin Farrell jako Pingwin.

Pingwina można już było zobaczyć choćby w teaserze produkcji, na najświeższej fotografii widać go jednak w pełnej krasie. Bohater prezentuje się doskonale, a przy okazji… zupełnie nie przypomina samego Colina Farrella. Trzeba przyznać, że charakteryzatorzy wykonali tu kawał dobrej roboty. Zobaczcie zresztą sami:

Wiadomo już, że irlandzki aktor na dłużej wcieli się w przeciwnika Batmana. Zapowiedziano już bowiem spin-off, w którym Farrell będzie mógł lepiej zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. W nadchodzącym filmie ma mieć zaledwie kilka scen, natomiast produkcja poboczna ma być poświęcona przede wszystkim jemu.

W nadchodzącym filmie pojawią się: Robert Pattinson jako Batman i Zoë Kravitz w roli Catwoman. Oprócz nich na ekranie zagoszczą m.in. Paul Dano, Andy Serkis, Jeffrey Wright oraz wspomniany już Colin Farrell. Premiera filmu odbędzie się 4 marca 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się