Batman: Arkham Knight jak Wiedźmin 3 – bez ekranów ładowania

Twórcy tytułu ujawnili, że cały świat nadchodzącego Batmana przemierzymy bez chwili wpatrywania się w ekran z napisem loading

Nowe dzienniki deweloperskie z Batman: Arkham Knight przynoszą dwie świetne informacje. Pierwsza dotyczy loadingów, o których możemy zapomnieć! – Nie będzie ekranów ładowania. Grając od początku do końca nie zobaczysz ani jednego – zdradził deweloper.


Po drugie – wszystkie filmiki przerywnikowe będą generowane w czasie rzeczywistym na silniku gry. – Jeśli ubierzemy Batmana w inny strój, będzie on widoczny również w cut-scenkach. Wygląda to naprawdę świetnie – zaznaczają twórcy.

Jak pamiętacie, już Wiedźmin 3: Dziki Gon nie posiadał ekranów ładowania i w przyszłości możemy się spodziewać, że coraz więcej gier z otwartym światem nie będzie nas zamęczać dogrywaniem.

Wszystkich fanów Mrocznego Rycerza zapraszamy również na dwa świetne zwiastuny, które pokazywaliśmy wczoraj. Tutaj znajdziecie seksowną Harley Quinn, a w tym newsie czeka was spotkanie z Red Hoodem. Poniżej natomiast nowe dzienniki deweloperskie Batmana.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet