Back 4 Blood na dynamicznym zwiastunie premierowym. Strzelanie i okładanie zombie kijem

potwór z 4 rękami z gry Back 4 Blood
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do premiery pierwszoosobowej strzelaniny od twórców Left 4 Dead pozostało zaledwie 10 dni. Chcąc przypomnieć graczom o tym fakcie, twórcy publikują premierowy trailer z Back 4 Blood.

W tytule od Turtle Rock Studio zetkniemy się z setkami robaczywych zombiaków, którym będziemy musieli stawić czoła w pojedynkę lub w grupie liczącej do czterech śmiałków. Oczywiście pojawi się możliwość przejęcia kontroli nad przeciwną stroną konfliktu, jeśli ktoś lubi. Najświeższy trailer prezentuje dynamiczną walkę przy użyciu kilku rodzajów broni – karabinów, kijów baseballowych i takich tam.

Bronie postaci dowolnie zmodyfikujemy i dostosujemy do potrzeb. Jednak zwycięstwo w potyczkach ma zależeć nie tylko od adekwatnych narzędzi, ale i dobrego pomysłu na zwalczenie przeciwników. Wiele wskazuje na to, iż tytuł nie będzie oferował beztroską rozwałkę bez jakiejś głębokiej i wyszukanej fabuły. O kampanii w grze przeczytacie więcej tutaj.

Back 4 Blood ukaże się 12 października na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Series X/S. Od tego momentu produkcja będzie dostępna również w usłudze Game Pass.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie