potwór z 4 rękami z gry Back 4 Blood

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Back 4 Blood na dynamicznym zwiastunie premierowym. Strzelanie i okładanie zombie kijem

Do premiery pierwszoosobowej strzelaniny od twórców Left 4 Dead pozostało zaledwie 10 dni. Chcąc przypomnieć graczom o tym fakcie, twórcy publikują premierowy trailer z Back 4 Blood.

W tytule od Turtle Rock Studio zetkniemy się z setkami robaczywych zombiaków, którym będziemy musieli stawić czoła w pojedynkę lub w grupie liczącej do czterech śmiałków. Oczywiście pojawi się możliwość przejęcia kontroli nad przeciwną stroną konfliktu, jeśli ktoś lubi. Najświeższy trailer prezentuje dynamiczną walkę przy użyciu kilku rodzajów broni – karabinów, kijów baseballowych i takich tam.

Bronie postaci dowolnie zmodyfikujemy i dostosujemy do potrzeb. Jednak zwycięstwo w potyczkach ma zależeć nie tylko od adekwatnych narzędzi, ale i dobrego pomysłu na zwalczenie przeciwników. Wiele wskazuje na to, iż tytuł nie będzie oferował beztroską rozwałkę bez jakiejś głębokiej i wyszukanej fabuły. O kampanii w grze przeczytacie więcej tutaj.

Back 4 Blood ukaże się 12 października na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Series X/S. Od tego momentu produkcja będzie dostępna również w usłudze Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się