Babylon’s Fall sprawdzimy za darmo, ale niektórzy będą mieć pierwszeństw

Babylon's Fall - duży koleś w złotej zbroi z gry
PC PS4 PS5

Babylon’s Fall będzie dostępne do sprawdzenia za darmo. PlatinumGames udostępni graczom bezpłatną wersję demonstracyjną, jednak nie będzie ona dostępna od razu na każdej platformie.

Z darmowym demem zapoznają się najpierw (25 lutego) posiadacze konsol PlayStation, a w marcu testowa wersja gry trafi na Steam – podaje serwis GamesTalk. Darmowa wersja produkcji pozwoli nam na zapoznanie się z samouczkiem oraz wycinkiem gry. Dodatkowo warto wspomnieć, że wersja demo obsłuży rozgrywkę sieciową, a więc tytuł ten będziecie mogli sprawdzić z maksymalnie trzema znajomymi.

Co jeśli spodoba Wam się rozgrywka? Cóż, nic nie stracicie. Potwierdzono, że możliwe będzie przeniesienia stanów zapisów z wersji demonstracyjnej do pełnej gry. Jeśli spędzicie w demie sporo czasu, nie musicie się martwić, że Wasz ekwipunek i punkty doświadczenia wyparują.

Nie wiadomo, czemu posiadacze konsol Sony będą mieli pierwszeństwo w dostępie do wersji demo. Najpewniej wynika to z umowy Square Enix i PlayStation – przypominam, że omawiany tytuł jest ekskluzywny dla konsol Sony i PC.

Jeśli zamierzacie ograć Babylon’s Fall na PC na wysokich ustawieniach graficznych, lepiej przygotujcie swoje komputery na wysiłek. W tym miejscu znajdziecie wymagania sprzętowe tej produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie