valhalla pg2

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla działa świetnie na Xbox Series X – 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K

Ubisoft ogłosiło, że Assassin’s Creed Valhalla w wersji na Xbox Series X zadziała w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 4K. To lepiej, niż pierwotnie zakładano.

Kilka miesięcy temu zapowiadano, że najnowsza odsłona Assassin’s Creed będzie działać w 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4K. Kontrowersyjne ogłoszenie dotyczyło wersji na konsolę Xbox Series X, a teraz otrzymaliśmy jego aktualizację.

Assassin’s Creed Valhalla w wersji na najnowszą konsolę Microsoftu ma działać w rozdzielczości 4K i utrzymywać 60 klatek na sekundę. Informacja ta zapewne uspokoi osoby, które obawiały się, że konsole najnowszej generacji nie będą tak potężne, jak zapowiadali to ich twórcy. Gigant z Redmond zdaje sobie sprawę, że to właśnie moc Xbox Series X jest jednym z głównych atutów konsoli i coraz częściej stara się to udowadniać.

 

Nowa odsłona cyklu o asasynach dostępna będzie w usłudze Smart Delivery. Oznacza to, że kupując ten tytuł na Xbox One, otrzymamy bezpłatnie jego kopię na kolejną generację konsol Microsoftu. W podobny sposób dystrybuowane będzie między innymi Watch Dogs: Legion, Halo Infinite, Cyberpunk 2077 i wiele innych produkcji.

Gra doczekała się także przesunięcia daty premiery, o którym pisaliśmy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się