Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla w złocie. Termin wydania gry nie będzie przesunięty

Wszyscy miłośnicy serii Assassin’s Creed mogą odetchnąć z ulgą, tytuł trafił do tłoczni a gra ukaże się w listopadzie.

Radosną informacją podzielono się na łamach serwisu twitter.

Przedstawiciel Ubisoftu zakomunikował, że wszystkie osoby pracujące nad tytułem są bardzo dumne z efektu końcowego. Pracownicy studia nie mogą się doczekać, by ujrzeć jak rozwinie się saga o wikingach na ekranach graczy.

Dnia 10 listopada tytuł trafi na konsolę PlayStation 4 oraz platformy Microsoftu: Xbox One, Xbox Series S/X. Dnia 19 listopada zagrają zaś wszyscy nabywcy konsoli PS5.

Rzecz jasna deweloperzy nie mogą jeszcze pojechać na Hawaje w ramach zasłużonego wypoczynku. Chociaż proces wypalania płyt został rozpoczęty, to pozostało jeszcze sporo pracy, związanej z implementacją najważniejszych poprawek. Jest bowiem nieomal pewne, że tytuł otrzyma Day One Patch, który standardowo zwiększy komfort płynący z zabawy, m.in. poprawiając stabilność.

Wszystkich zainteresowanych tytułem odsyłam to zapowiedzi tytułu, w którek omówiliśmy m.in. kontekst historyczny nowego tytułu Tym razem Animus przeniesie nas do IX wieku n.e., gdzie poznamy historię ekspansji wikingów na tereny dzisiejszej Wielkiej Brytanii. Będą to więc czasy mroczne i krwawe dla obu stron – nie to, co znamy z poprzednich części. Twórcy postarali się wiernie odtworzyć ówczesną Anglię targaną zarówno wewnętrznymi problemami jak i walką z najeźdźcą. 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się