Assassin's Creed Valhalla grafika

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Assassin’s Creed: Valhalla Ultimate Edition w śmiesznie niskiej cenie w Norwegii

Przez pewien czas sklep Ubisoftu w Norwegii umożliwiał graczom zakup Valhalli w rozbudowanej wersji za równowartość około 46 złotych.

Nowy AC z pakietem Ultimate to niemały wydatek – za takie wydanie tytułu zapłacimy nawet 450 złotych. Dlatego norwescy fani gry, którzy zdecydowali się na zakup tej wypasionej wersji, byli bardzo zdziwieni, gdy przez pewien czas mogli ją nabyć w dziesięciokrotnie niższej cenie. Tytuł kosztował 109,99 koron norweskich; w przeliczeniu na polską walutę to zaledwie 46 złotych.

Ubisoft szybko zareagowało i cena została skorygowana. Nie wiadomo, czy tak duża promocja była spowodowana błędem na stronie, czy działaniami promocyjnymi (to chyba nie przypadek, że wydarzyło się to akurat w Norwegii).

Asassin’s Creed: Valhalla to kolejna część legendarnego cyklu od Ubisoftu. Wcielamy się w postać wikinga i wyruszamy ku zamożnym terenom angielskich królestw, by podbić nowe ziemie, przy okazji uczestnicząc w życiu codziennym wikingów, na które składają się alkoholowe zabawy, pyskówki i jedzenie ryb.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem Valhalli, to w podjęciu decyzji może pomóc wam nasza recenzja, którą przeczytacie w tym miejscu. Natomiast wymagania sprzętowe gry sprawdzicie tutaj.

Premiera nowego AC miała miejsce 10 listopada na PC, PS4 i Xboksie One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się