Assassin's Creed Valhalla - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla zostanie z nami na dłużej. Nowe pogłoski o trzecim dodatku

Ubi najwyraźniej jest bardzo zadowolone z wyników Assassin’s Creed Valhalla. Na nową odsłonę trochę poczekamy, a trzeci, nieogłoszony dodatek ma pojawić się dość późno.

Znany informator udostępniający wieści dotyczące serii Assassin’s Creed, J0nathan, podzielił się w rozmowie z Carole Quintaine informacjami na temat dalszych losów serii.

Dowiedzieliśmy się, że nowa odsłona cyklu może być bardziej liniowa. Źródła J0nathana podają jednak, że trochę na nią poczekamy. Zespół Ubisoft zajmujący się tytułem rzekomo został oddelegowany do prac nad trzecim dodatkiem – Meteor. Oznacza to, że premiera nowej odsłony serii znacznie się opóźni.

Co więcej, na premierę tajemniczego dodatku też nie ma co liczyć zbyt szybko. Według J0nathana drugi dodatek ukaże się we wrześniu, a na Meteor mamy zaczekać przynajmniej do stycznia 2022 roku. Jeśli tak faktycznie będzie, najpewniej Ubi ma gotowy bardzo zaawansowany plan rozwoju Valhalli do czasu debiutu kolejnych rozszerzeń.

Meteor początkowo nie miał powstać, ale Ubisoft musiał zrewidować swoje dotychczasowe plany. Przez pandemię znacznie opóźni się premiera Far Cry 6 i co-opowego Rainbow Six, więc wydawca musiał jakoś zapełnić pustkę w swoim katalogu. Dodatkowo Ubi jest bardzo zadowolone z odbioru Assassin’s Creed Valhalla i ten aspekt również zadecydował o zmianie planów.

J0nathan to wiarygodne źródło wieści o Assassin’s Creed. Odpowiada on za ujawnienie wielu sprawdzonych szczegółów projektów powiązanych z marką. Mimo to, na potwierdzenie jego nowych doniesień warto poczekać. Wkrótce dowiemy się, co takiego Ubi trzyma w zanadrzu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się