Assassin's Creed Valhalla - atak na wioskę przy wodzie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Oto ile waży nowy dodatek do AC Valhalla. Miłe zaskoczenie, prawda?

Poznaliśmy rozmiar dodatku Oblężenie Paryża do Assassin’s Creed Valhalla w wersji na konsolę PS5. DLC nie zajmuje wcale tak dużo.

Jak informuje PlayStation Game Size w swoim wpisie na Twitterze, Oblężenie Paryża zajmie jedynie (a może aż?) około 10,3 GB. W porównaniu do Gniewu Druidów (około 12 GB) jest to minimalnie mniej. Niekoniecznie z tego powodu powinniśmy spodziewać się nieco uboższej zawartości.

Na ten moment w sieci brak informacji na temat ewentualnego okresu przed premierą Oblężenia Paryża, aby pobrać przedwcześnie jego pliki na dysk konsoli. Być może taka opcja będzie, ale jeszcze o tym nie wiadomo.

Możliwe, że zastanawiacie się jeszcze nad zakupem The Siege of Paris. Jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani, może lista trofeów Was do tego zachęci. Pełny spis znajdziecie w tym miejscu. Uwaga, tekst może zawierać drobne spoilery odnośnie treści rozszerzenia.

Przypominam, że premiera omawianego w artykule DLC do Assassin’s Creed Valhalla zaplanowana jest na 12 sierpnia 2021 roku. Już teraz gracze mogą się nacieszyć nową aktualizacją, która dodała do gry parę nowości. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się